NEMOKAMA FOTOSESIJA

Galvojate kad nemokama fotosesija  – tai fantastika ir nereali svajonė? Siūlau jums nemokamą fotosesiją vieningos idėjos ir partnerystės pagrindu. Jūs tapsite bendradarbiais ir galėsite gauti profesionalių nuotraukų nemokamai. Visas kitas sąlygas mes aptarsime  individualiai. Pradžioje išsiaiškinkime suvokimus. Siūlau jums nemokamą fotosesiją pagal TFP – Time For Print. Ką tai reiškia? Verčiant ši sąvoka reiškia laikas spausdinti. Tai reiškia, kad leidžiate naudotis jūsų laisvu laiku mainais už tam tikrą  nuotraukų skaičių. Prieš pradėdami, mes pasirašysime sutartį, kurioje numatyta visos detales.

Pasirašoma tarp fotografo ir modelio bendradarbiavimo sutartis. Šia sutartimi fotografas kaip užmokestį už savo darbą gauna nuotraukas ir licenciją naudoti modelio vaizdus. Paprastai modelis naudoja šias nuotraukas savo piortfolio. Diskusija dėl organizavimo ir įgyvendinimo fotosesijos. Šiuo atveju abi šalys gali išreikšti idėjas ir teikti pasiūlymus.

Fotosesija (jos idėja ir įgyvendinimas) turėtų atitikti abiejų pusių pageidavimus. Fotografas suteikia profesionalią įrangą, apšvietimą, fotostudiją,  gali parinkti vietą gamtoje ir tinkamas dekoracijas.

Modelis gali mokėti kitos studijos nuomą, jei tai būtina. Taip pat modelis yra atsakingas už makiažą ir aprangą. Šiuo atveju, fotografas gali pakoreguoti įvaizdį siekiant pagerinti nuotraukos kokybę. Abi šalys vienodai atsakingos už savo atvykimą į fotografavimo vietą. Modelis gali naudoti šias nuotraukas savo portfolio, bet neturi teisės keisti fotografo autorystės, taip pat parduoti ar naudoti komerciniams tikslams. Fotografas gali naudoti atvaizdus komerciniais tikslais, kurie bus išdėstyti sutartyje. Jis gali įdėti nuotraukas portfolio ir gali jas parduoti arba patalpinti interneto svetainėse. Visos sutarties sąlygos deramasi elektroniniu paštu, asmeniškai arba telefonu.

Nemokama fotosesija –  tai kūryba

Gali atrodyti, kad  TFP -fotografuodamas fotografas  mažiau deda pastangų ir energijos, norėdamas pasiekti gerą rezultatą. Tai ne tas atvejis. Galų gale kiekviena foto – tai fotografo veidas, todėl  tiesiog neturi teisės atlikti savo darbo prastai. Bet fotosesija – tai idėjų žaidimas kurias šiuo atveju turi suvokti tiek modelis ir fotografas. Rezultatas – įdomus kadras.

Jei norite dalyvauti nemokamoje fotosesijoje, užtenka papasakoti apie save, taip pat pateikti savo kontaktinę informaciją. Būtinai nurodykite, kokios rūšies fotosesijos norite, kokių nuotraukų. Nurodykite savo amžių, prisekite savo nuotraukas(portretas ir pilno ilgio). Ir žinoma, palikite savo telefono numerį. Norėčiau atkreipti jūsų dėmesį, kad visos atsiūstos koordinatės, taip pat asmens informacija ir nuotraukos

Svetainėje nebus rodomi, jie yra prieinami tik man. Tačiau aš tikrai su Jumis tikrai susisieksiu aptarti mūsų bendradarbiavimą. Ir laisvos, nemokamos fotosesijos svajonė išsipildys.

Fotografas Darius Minsevičius

Norinčioms/-iems fotografuotis reikia atsiūsti nuotrauką bei aprašyme pateikiti šiuos duomenis:

  • 1. Vardas
  • 2. Amžius
  • 3. Miestas
  • 4. Galimybė apsinuoginti
  • 6. 2/3 nuotraukas visu ūgiu , veido ir pan.
  • 5. Kaip su tavimi susisiekti (El.paštas/ nuoroda į FB anketą, telefonas ar pan.)

Informaciją apie save siūsti el. paštu:  dariustudio@gmail.com

p.s.  NEMOKAMOS FOTOSESIJOS ALYTUJE, į kitus miestus skaičiuojamos kuro išlaidos